субота, 30 квітня 2016 р.

Новинки сучасної української літератури

Давні часи і сучасність, кохання, гординя й помста переплелися в дивовижну історію. У провінційного художника Платона Лемещука в один день зникають усі картини. Він у розпачі. Але ще більше його дивує поява колишньої учениці Люби. Колись вона була закохана в нього до нестями, та він не відповів на її почуття. Платон збентежений, він має знайти свої картини, але… Життя всього містечка раптом перевертається: дивні події, жорстокі вбивства, схожі на ритуальні. Художник прагне знайти розгадку цих таємниць і розуміє, що всі ниточки ведуть до давнього портрета графині Венцеслави. 


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Під липами затишного міста, попивши кави та поблукавши тихими вуличками, доля вирішує, що прийшов час їй утрутитися в життя трьох подруг – Віри, Христини та Мар’яни… Різні, як земля, вода й вогонь… Однакові, як… Як можуть бути однакові три самотні жінки, нещасливе кохання і невдалі шлюби у яких залишилися в минулому, а тепер лише квартира, робота та, іноді, спільні посиденьки в улюбленій кав’ярні. Але все раптово зміниться однієї весни. Випадковий попутник у маршрутці чи неочікуваний телефонний дзвінок – коханню не важливо, де і з чого розпочати свою пристрасну мелодію. Тільки серце вестиме героїнь, роблячи вибір усупереч усім законам логіки і зовсім не передчуваючи страшної небезпеки, що нависла над ними трьома: поруч полює холоднокровний убивця, і він ще жодного разу не схибив… Сподіватися залишається лише на долю, а доля – теж жінка. 
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Усе як на війні: втрати, біль, знову втрати... Роману й Ользі судилися не найкращі часи для зустрічі. Полонений укр і сепаратистка - чи є гостріша суперечність у подіях літа 2014 року? Але безодня, яка здавалася нездоланною, поступово щезає. Бо в житті існує щось набагато важливіше за ненависть... ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Усі, хто в дитячих снах бачив чужі країни і чув шепіт хвиль незвіданих морів, і дорослими не зраджують мрії про подорож. А повернувшись із мандрівки, або діляться фото з найближчими друзями, або пишуть захопливий роман для тисяч і тисяч читачів — про далекий острів у Тихому океані, для мешканців якого невідома Україна раптом виявиться дивовижно близькою. 

Двоє затятих холостяків — українець Макс і чех Ян — мріяли побачити зорі над островом Пасхи. І перетворили цю мрію на план Експедиції, до якого загадкова й пристрасна Південна Америка внесла свої корективи... Хуртовина на самому екваторі чи помста богів за поцуплений з химерного кладовища сувенір, смертельна піщана пастка в пустелі Атакама чи вологе пекло джунглів — ніякі перепони не зіпсуюють настрій веселим мандрівникам. І лише на острові Пасхи — на Рапа Нуї, Пупі Землі, — де час в'язне, наче у патоці, біля кам'яних велетнів моаї, вони, доторкнувшись до однієї з найбільших таємниць людства, з повагою відступлять. 

Немає коментарів:

Дописати коментар