понеділок, 5 червня 2017 р.

Що відрізняє успішних людей від неуспішних?

Коли ви бачите приклади успіху від інших людей – не важливо, знамениті вони на весь світ, чи проживають з вами в одному будинку – вам може здаватись, що успіх – це щось особливе та недоступне кожному. Насправді ж індикатори успішності чи неуспішності визначити дуже просто: достатньо простежити за поведінкою обох типів людей. В цій інфографіці вказані найчастіші випадки такої поведінки. Знаходите в них себе?


10 порад від Олександра Каліщука:
1. Шукай, не зупиняйся.
2. Іди вперед, не оглядайся.
3. Сумнівайся і виправляйся.
4. Помиляйся, але кайся.
5. Удосконалюйся, навчайся.
6. І не спіши, і не гайся.
7. З минулим попрощайся.
8. Любити людей старайся.
9. Від зла завжди відвертайся.

10. Добру лише і Богу поклоняйся.

Забули навчити (за Б.Гейтсом)
Забули   навчити
Білла Гейтса можна возвеличувати або ненавидіти, але важко не погодитись, що він є непересічною особистістю. Він досяг певних успіхів  у житті i, аналізуючи пройдений шлях, зробив важливі висновки.   Тому для вcix, у кого є діти будь-якого віку, або сам ще в чомусь є дитиною, корисно буде дізнатися міркування містepa Гейтса про життєві реалії.

ОТЖЕ «11 РЕЧЕЙ, ЯКИХ ТЕБЕ ЗАБУЛИ НАВЧИТИ В ШКОЛІ» ПО БІЛЛУ ГЕЙТСУ :
1.   ЖИТТЯ НЕСПРАВЕДЛИВЕ - ЗВИКНИСЬ З ЦИМ ФАКТОМ.

2.    СВ1ТУ БАЙДУЖЕ ДО TBОЄЇ САМОВПЕВНЕНОСТІ І САМОЗАКОХАНОСТ1. CBIT ЧЕКАС ВІД ТЕБЕ ЯКИХ-НЕБУДЬ ДОСЯГНЕНЬ ПЕРЕД ТИМ, ЯК ПРИЙНЯТИ ДО УВАГИ ТВОЄ ПОЧУТТЯ ВЛАСНОЇ  ГІДНОСТІ.

3.    ДУЖЕ МАЛОЙМОВІРНО, ЩО ТОБ1 ПОЧНУТЬ ПЛАТИТИ 40 ТИСЯЧ В PIK ОДРАЗУ ПІСЛЯ ЗАКІНЧЕННЯ ШКОЛИ. ТИ НЕ СТАНЕШ ВІЦЕ-ПРЕЗИДЕНТОМ КОМПАНІЇ, 3 ЛІМУЗИНОМ I ОСОБИСТИМ ВОДІЄМ, ПОКИ ТИ НЕ ЗАРОБИШ ЦЬОГО.

4.    ЯКЩО ТИ ДУМАЄШ, ЩО ТВ1Й УЧИТЕЛЬ СУВОРИЙ I ВИМОГЛИВИЙ - ЗАЧЕКАЙ ЗНАЙОМСТВА 3І CBOIM «БОСОМ». НА ВІДМІНУ ВІД УЧИТЕЛЯ, КАР'ЄРА У «БОСА» ЗАЛЕЖИТЬ ВІД ТОГО, ЯК ТИ ИКОНУЄШ CBOЇ ЗАВДАННЯ.

5.    ОБСМАЖУВАТИ БУРГЕРИ В «МАКДОНАЛДСІ» - НЕ НИЖЧЕ ТВОЄЇ ГІДНОСТІ. ТВОЇ ПРАДІДИ НАЗВАЛИ Б БУДЬ-ЯКУ - HABITЬТАКУ - РОБОТУ «ХОРОШИМ ШАНСОМ».

6.    НЕ ПОСПІШАЙ ЗВИНУВАЧУВАТИ В КОЖНІЙ СВОЇЙ НЕВДАЧІ СВОЇХ БАТЬКІВHЕ СКИГЛИ І НЕ НОСИСЬ ЗІ СВОЇМИ  НЕВДАЧАМИ, ВЧИСЬ НА НИХ.

7. ДО ТВОГО НАРОДЖЕННЯ ТВОЇ БАТЬКИ НЕ БУЛИ ТАКИМИ ЗАНУДНИМИ ТА НЕЦІКАВИМИ ЛЮДЬМИ, ЯКИМИ ВОНИ ЗДАЮТЬСЯ ТОБІ ТЕПЕР. ВОНИ СТАЛИ ТАКИМИ, ЗАРОБЛЯЮЧИ НА ТВОЄ БЕЗТУРБОТНЕ ДИТИНСТВО, ПЕРУЧИ ТВІЙ ОДЯГ I ВИСЛУХОВУЮЧИ ТВОЮ БЕЗКІНЕЧНУ БАЛАКАНИНУ ПРО ТЕ, ЯКИЙ ТИ «КЛАСНИЙ», ТОМУ ПЕРЕД ТИМ, ЯК ВИРУШАТИ РЯТУВАТИ ЛІСИ АМАЗОНКИ ВІД ЗНИЩЕННЯ ЖАДІБНИМ ПОКОЛ1ННЯМ TBOЇБАТЬКІВ, СПРОБУЙ , ДЛЯ ПОЧАТКУ, НАВЕСТИ ЛАД У СВОЇЙ KIMHATI.

8.    ТВОЯ ШКОЛА ВІДМ1НИЛА ПОДІЛ НА ПЕРЕМОЖЦ1В I ПЕРЕМОЖЕНИХ - ЖИТТЯ HІ!!! В ДЕЯКИХ ШКОЛАХ ПЕРЕСТАЛИ СТАВИТИ ПОГАНІ ОЦІНКИ, ДОЗВОЛИЛИ СКІЛЬКИ ХОЧЕШ PA3IB ЗДАВАТИ I ДОЗДАВАТИ ТЕСТИ АБО ВІДПОВІДАТИ НА  ПИТАНИЯ. ЦЕ НЕ MAЄ AHI НАЙМЕНШОЇ СХОЖОСТІ 3 ТИМ, ЩО ВІДБУВАЄТЬСЯ В ЖИТТІ.

9.    ЖИТТЯ НЕ ПОДІЛЕНЕ НА СЕМЕСТРИ, ЛІТНІХ КАНІКУЛ В НЬОМУ НЕ ІСНУЄ, I ДУЖЕ НЕВЕЛИКА КІЛЬКІСТЬ РОБОТОДАВЦІВ ЗАЦ1КАВЛЕНА В ДОПОМОЗІ ТОБІ ЗНАЙТИ СВОЄ «Я». ТОБІ ДОВЕДЕТЬСЯ РОБИТИ ЦЕ У СВІЙ ОСОБИСТИЙ ЧАС.

10.
  НЕ СПЛУТУЙ РЕАЛЬНЕ ЖИТТЯ 3 ТИМ, ЩО ПОКАЗУЮТЬ ПО ТЕЛЕБАЧЕННЮ. В ЖИТТІ ЛЮДЯМ ВИПАДАЄ БІЛЬШУ ЧАСТИНУ ЧАСУ ПРОВОДИТИ НЕ В КАФЕТЕРІЇ, А НА РОБОЧОМУ МІСЦІ. 

11.  ПІДТРИМУЙ ДОБРІ ВІДНОСИНИ 3 ОЧКАРИКАМИ-БОТАНІКАМИ. СКОРІШ ЗА ВСЕ, ОДИН ІЗ НИХ КОЛИ-НЕБУДЬ СТАНЕ ТВОЇМ КЕРІВНИКОМ.

Немає коментарів:

Дописати коментар